PotionHc.PL
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
oloczeg
Posts : 2
Join date : 05/05/2019

Rekrutacja Empty Rekrutacja

Nie Maj 05, 2019 4:33 pm
Rekrutacja na server potionhc.pl formularz imie: data urodzenia: ile grasz w mc: wymien komendy ile poswiecalbys czasu na server: masz ts3?: masz mikro?: napisz cos o sobie min. 6 zdan : Very Happy

Rekrutacja Na Serwer | PotionHc.pl |

fromularz:

imie: Bartek

data urodzenia: 3 października 2005r.

ile grasz w mc: gram tak ok. od 5 roku życia czyli gdzieś z 8lat

wymien komendy: to akurat jest proste ale zależy jaki serwer i jakie pluginy, np. //wand, /kick, /mute, /unmute, /ban, /tempban, /ban-ip, /pardon, /bc, /cc, /invsee, /v,
                                                                                                                                            /kill, /speed oraz kilka jeszcze ale zależy też jaka ranga jak trzeba będzie też napisać
                                                                                                                                            dla rangi Budowniczy to napisze Very Happy

ile poswiecalbys czasu na server: Jak nie ma szkoły to ok. 5h ale jak bedzie szkoła to z 2-3h dziennie

masz ts3?: Nie. Mam discorda, skype

masz mikro?: mam ale czasami sie psuje

napisz cos o sobie: Jak wcześniej pisałem na imie mam Bartek jestem z Podkarpacia. Lubie grać w mc Very Happy i interesuje sie informatyką, troche motorami. Jestem
Kulturalny chyba że ktoś mnie ciągle denerwuje to wtedy juz z tym coś robie. Pozdro oloczeg <3 Mam nadzieje że sie spodobało Very Happy
avatar
MekSKiZ
Wlasciciel
Wlasciciel
Posts : 8
Join date : 02/05/2019
https://potionhc.forumpolish.com

Rekrutacja Empty Re: Rekrutacja

Nie Maj 05, 2019 8:35 pm
ok, ale musisz miec sprawny mikrofon aby sprawdzic gracza oraz posiadac discorda na ta chwile rekrutacja nie zaliczona
avatar
oloczeg
Posts : 2
Join date : 05/05/2019

Rekrutacja Empty Re: Rekrutacja

Nie Maj 05, 2019 8:43 pm
mekskiz jeżeli chodzi o mikrofon to na telefonie mam dc i tam mi mikrofon w słuchawkach działa bardzo dobrze, tylko na lapku zacina i słabo słychać
ale jak coś to ja bardziej Budowniczy ale jak chcesz.
Sponsored content

Rekrutacja Empty Re: Rekrutacja

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach